Новини » Політика 3 липня, 2017, 21:15
Ігор Смешко: Ми стали країною, яка приносить лише погані новини, і на Заході від нас втомилися

На Заході втомилися від нас, адже там не бачать наслідків реформ та результатів боротьби із корупцією в Україні.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Ігор Смешко, доктор технічних наук, професор.

«Є втома від нас, величезна втома, – зазначив Ігор Смешко, коментуючи питання щодо ставлення до України нині на Заході. – Тому що вони не бачать наслідків реформ, вони не бачать результатів боротьби із корупцією».

Гість програми каже, що в країні виголошують багато заяв, які збуджують суспільство, проте «на виході» немає жодного результату, тож нашим партнерам і союзникам на Заході практично нічого показати.

Говорячи про США, Ігор Смешко зауважив, що позитивним є те, що більшість і республіканців, і демократів нині розуміють, що триває війна не між РФ та Україною, а між двома цивілізаціями.

«І ми фактично захищаємо євро-атлантичну цивілізацію на наших кордонах. Це плюс, – вважає гість програми. – Але вони не розуміють, як наша влада може так неефективно попадати у списках у самісінькому кінці по боротьбі з корупцією, корумпованістю, щодо неефективності. У нас відбувається зубожіння, знищується середній клас в країні».

Усе це, продовжує Ігор Смешко, бачить політична верхівка західних країн, а ось пересічні громадяни країн Заходу аж ніяк не прокидаються із думкою, як допомогти Україні.

«Вони втомлені. Увесь час ідуть лише негативні повідомлення з нашої країни. Ми стали фактично країною, яка лише приносить погані новини. Ми нічого не інвестуємо, а лише говоримо, що нам повинні всі допомагати, і це величезна проблема», – вважає Ігор Смешко.

Гість програми переконаний, що нам слід стати успішними, реформувати економіку, органи влади.

«Але я поки що не бачу стратегічного бачення у нашого політичного керівництва, я не бачу жодних кроків до того, щоб ми стали успішними і щоб Захід дійсно хотів нам допомагати не тільки тому, що ми стали об’єктом агресії», – каже Ігор Смешко.

Гість програми також наголосив, що на Заході немає жодної єдиної стратегії щодо України.

«Там навіть немає стратегії, як захищати інтегрально Захід», – заявив Ігор Смешко та додав, що уряди цих країн зайняті виключно економічними питаннями та дотриманням соціальних стандартів, а також опікуються щодо того, щоб бути переобраними.

Дивіться повний випуск програми «HARD з Влащенко»: Ігор Смешко

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 02:06 :57