live
Новини » Політика 43

До кінця року Україна має імплементувати 44 європейські директиви в аграрній сфері

Фото: Марієнко Андрій/УНІАН
загрузка...
загрузка...

Європейський Союз є стратегічним партнером для України в аграрній сфері. Йдеться не тільки про двосторонні торговельні відносини, але й про співпрацю в галузі реформування української аграрної політики та імплементації європейських директив та регламентів в українське законодавство.

Про це заявила заступник міністра агрополітики з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, передає прес-служба відомства.

«Сьогодні двостороння торгівля аграрною продукцією та продуктами харчування між Україною та Євросоюзом розвивається дуже стрімко. Лише за 4 місяці 2017 року товарообіг становив $2,45 млрд, з яких $1,753 млрд ― це експорт української аграрної продукції. Але не менш важливою є для нас постійна спільна робота з ЄС в таких галузях як, наприклад, фітосанітарні та ветеринарні регулювання, політика в лісової та рибній галузях», ― зазначила Трофімцева.

Українська та європейська сторони обговорили стан співпраці та наступні кроки в рамках реалізації Угоди про Асоціацію між ЄС та Україною.

«Ми дуже вдячні нашим європейським колегам за активну підтримку вдосконалення української системи контролю в харчовій галузі України, а також в лісовій, рибній галузях та морської політики. Сподіваємось на подальшу активну співпрацю між нашими сторонами в заданих напрямках та на швидке просування євроінтеграційних законодавчих ініціатив в нашому парламенті», ― підкреслила заступник міністра.

За її словами, незважаючи на прогрес в євроінтеграційній роботі Мінагрополітики, 44 європейські директиви та регламенти мають бути імплементовані до кінця 2017 року, що вимагає значних зусиль як з боку міністерства, так і допомоги з боку європейських колег в рамках різних інструментів підтримки.

Наразі у Верховній Раді знаходиться на розгляді низька законопроектів, а саме: про вимоги до предметів та матеріалів, що контактують з харчовими продуктами, про безпечність та гігієну кормів, про інформацію споживачів щодо харчових продуктів, а також про основні принципи та вимоги органічного виробництва.

Loading...
Loading...
Loading...