Новини » Львів 1 липня, 2017, 13:30
На Львівщині відсьогодні пенсіонери платять 50% від вартості проїзду у маршрутках

Відсьогодні, 1 липня, на Львівщині пенсіонери повинні платити 50% від вартості проїзду у громадському транспорті.

Як повідомляв в.о. директора департаменту транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло, законом України про соціальний захист і соціальні стандарти передбачено, що безоплатний пільговий проїзд надається усім пільговим категоріям, які закріплені у законах України. Постанова Кабміну, яка надає право безплатного проїзду пенсіонерам, не належить до законів України.

«Ми, розуміючи ситуацію, щоби не зупинити транспортні перевезення у Львівській області, вносимо певні зміни. Учасників бойових дій перевізники і надалі перевозитимуть безкоштовно і за це не хочуть ніякої компенсації, бо розуміють, що це їх спільна соціальна відповідальність за тих людей, які нас зараз захищають на сході України. За усі інші пільгові категорії населення додатково вишукуємо кошти із обласного бюджету на подальше фінансування у третьому кварталі. Щодо пенсіонерів буде діяти знижка 50% вартості проїзду», – повідомив Р. Кокотайло.

Як повідомляє кореспондент ІА ZIK, у громадському транспорті уже почало діяти це нововведення. Водії маршруток звертають увагу пенсіонерів на те, що вони повинні платити за проїзд. Суперечок через це не виникає. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-15 23:49 :04