Новини » Політика

Саакашвілі: «БПП» та «Народного Фронту» вже не існує

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (в ефірі 19:30-20:30) заявив Міхеїл Саакашвілі, екс-президент Грузії, український політик і ведучий програми «Інша Україна» на телеканалі ZIK.

«Коли Петро Порошенко щось обіцяє чи про щось говорить, то це означає, що все буде навпаки. І насправді, мені дуже шкода констатувати цей факт, але це б’є по щоденному життю українців. Натомість, жодна проблема не вирішується, а країна стоїть на стоїть на місці», – каже Саакашвілі.

Зокрема, лідер Руху нових сил зауважив, що незважаючи на те, коли в Україні відбудуться наступні вибори, то ні Порошенко, ні Аваков, ні Яценюк не отримають від народу України жодного голосу.

«Ці люди ­ - це минуле України. Тому немає ніякої різниці, що вони зараз будуть перерозподіляти та що робитимуть. Усі ці Конаненки, Грановські – це все минуле. Однак зараз ми повинні дивитися на майбутнє без них», – акцентував гість студії.

Водночас Михайло Саакашвілі наголосив, що сьогодні в українському парламенті уже немає президентської фракції «БПП».

«БПП» сьогодні немає, вона фактично розвалилася. Більше того, сьогодні не існує і «Народного фронту». Цих людей немає, вони вже ніколи не виграють вибори. І те, що ці люди дали інструкцію СБУ стежити за мною, це ще нічого не означає. Ми цих СБУшників просто зітремо та звільнимо. Хто вони такі? Вони – ніхто. Вони – звичайні прислуги, які відстоюють інтереси «бариг», які заважають розвиватися усьому бізнесу. Але там, де є олігархи бізнес розвиватися не буде», – запевнив лідер Руху нових сил.

Loading...