Новини » Львів 30 червня, 2017, 8:58
На Дрогобиччині перевізників попередили про можливе розірвання угоди через незадовільне обслуговування

Учора, 29 червня, на засіданні колегії Дрогобицької райдержадміністрації обговорили питання якості пасажирських перевезень.

Як зазначив голова РДА Володимир Шутко, люди скаржаться на обласну і урядову гарячі лінії про незадовільне виконання деякими перевізниками договірних зобов’язань.

За словами посадовця, якщо і надалі буде продовжуватись невиконання перевізниками зобов’язань, то Дрогобицька райдержадміністрація змушена буде з ними розривати угоди.

Начальник управління Уктрансбезпеки у Львівській області Сергій Небесний, виступаючи на засіданні колегії, підтримав пропозицію Володимира Шутка щодо створення районної комісії з контролю стану пасажирських перевезень та проведення перевірок виконання перевізниками договірних зобов’язань, до складу якої увійшли б представники управління Укртрансбезпеки, фіскальної служби, поліції, райдержадміністрації і обов’язково громадські активісти.

За підсумками розгляду питання щодо транспортного обслуговування населення голова, райдержадміністрації Володимир Шутко дав доручення керівникам фірм-перевізникам погоджувати графіки руху автоперевезень з сільськими та селищними радами, впорядкувати роботу пасажирського транспорту у вихідні та святкові дні, забезпечити належну культуру обслуговування пасажирів та перевезення пільгових категорій громадян відповідно до чинного законодавства.

Важливим, на думку членів колегії, є також збереження відремонтованого в районі дорожнього покриття. Йшлося про те, щоб в літній період здійснювати обмеження проїзду великогабаритного транспорту при температурі вище +28 градусів загальною масою понад 24 тонн з 10.00 до 22.00 години. Тому на ділянках доріг, де були виконані ремонтні роботи, встановлять відповідні дорожні знаки. У Дрогобицькому районі буде працювати мобільна вагова установка.

Відділу поліції доручено контролювати виконання вимоги щодо обмеження проїзду великогабаритного транспорту на ділянках доріг, які буде позначено відповідними дорожніми знаками, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 16:01 :58