Новини » Регіони

Рівненського військового журналіста нагородили у зоні АТО

Рівненського журналіста нагородили у зоні АТО

До Дня Конституції України голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз відзначив військового журналіста з Рівненщини.

Про це інформує власкор IA ZIK.

За значний особистий внесок у зміцнення національної безпеки, захист конституційних прав та свобод громадян, інтересів держави, високий професіоналізм і самовідданість, мужність, патріотизм та з нагоди 21-ї річниці Конституції України почесною відзнакою «За розвиток регіону» нагороджено спеціального кореспондента Центрального друкованого органу Міністерства оборони України в Рівненській області «Народна армія» підполковника Віктора Шубця.

У районі проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей офіцер перебував у тимчасових відрядженнях з 30 серпня 2014 року. Перебуває там і нині.

У період з 1 до 3 вересня 2014 року підполковник Віктор Шубец перебував у складі оперативно-тактичного угрупування на території Луганщини та під час вогневого ураження противником району базування з реактивних систем залпового вогню «Смерч», проводив фото-відео зйомку обстрілу.

Підсумком оперативного та об’єктивного інформування громадськості, міжнародної спільноти в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, військовий журналіст підготував сотні інформаційних повідомлень, тисячі світлин та відео, став співорганізатором декількох фотовиставок.

Рівненського журналіста  нагородили  у зоні АТО
Рівненського журналіста нагородили у зоні АТО

Читайте також: Президент посмертно нагородив парамедика ОБСЄ та закатованого бойовиками футболіста.

Loading...