Новини » Політика 29 червня, 2017, 14:55
Із Ради хочуть попросити Московський патріархат і створити міжконфесійну молитовну кімнату

Народний депутат Віталій Купрій продовжую роботу над створенням міжконфесійної християнської молитовної кімнати в Верховній Раді.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Нардеп повідомив, що вже мав зустрічі з предстоятелем Української православної церкви Київського патріархату патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом, Апостольським нунцієм в Україні архієпископом Клаудіо Ґуджеротті та главою Української греко-католицької церкви Святославом. Окрім цього, направив офіційного листа до Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій із пропозицією обговорити це питання на найближчому засіданні.

«Також отримав черговий лист із підтримкою голови Верховної Ради Андрія Парубія щодо припинення діяльності Свято-Володимирського храму Московського патріархату в адміністративній будівлі Комітетів ВРУ. Адже існування такої церкви не відповідає законодавству в сфері свободи совісті та релігійних організацій», – зазначив Купрій.

Він вважає, що для уникнення конфліктної ситуації та дискримінаційних проявів потрібно випрацювати «спільну позицію релігійної конфесії, голів фракцій, керівництва ВРУ, профільних комітетів і Апарату ВРУ».

«Вкотре наголошую, що в стінах українського парламенту не місце представникам Московського патріархату та прихильникам «руського міра»!», – додав депутат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 05:49 :51