Новини » Економіка

В «Укрзалізниці» повідомили про наслідки впливу хакерської атаки

У ПАТ «Укрзалізниця» заявили, що системи, які відповідають за операційну діяльність компанії, в результаті хакерської атаки не постраждали, робота «Укрзалізниці» не припинялася.

Про це повідомляється на сторінці підприємства у Фейсбуці.

«Вчора інформаційні системи «Укрзалізниці» зазнали впливу масованої хакерської атаки. Системи, які відповідають за операційну діяльність «Укрзалізниці», не постраждали», - сказано у повідомленні.

За інформацією «Укрзалізниці», ушкоджені вірусом були переважно комп'ютери з програмним забезпеченням (ПО) M.E.Doc і системи бухгалтерського обліку, які були пов'язані з M.E.Doc проте їх кількість незначна.

«Також є деякі питання з зарахуванням коштів через електронні канали у вантажовідправників через проблеми з банками, які також зазнали впливу хакерської атаки», - поінформували у компанії.

Відзначається, що мінімізувати наслідки впливу хакерської атаки вдалося завдяки заходам, прийнятим за результатами аналізу атаки на інформаційно-телекомунікаційну систему «Укрзалізниці», яка відбулася в грудні 2016 року.

«ІТ-спеціалісти разом з фахівцями з кібербезпеки оперативно локалізували вогнища атаки. Робота «Укрзалізниці» не припинялася. «Укрзалізниця» працює у штатному режимі», - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, 27 червня в Україні невідомий вірус вразив мережі низки великих компаній, банків та органів влади.

Loading...