середа, 28 червня, 2017, 7:10 Суспільство
У мережі показали фото будинку найбагатшого в Україні прокурора

Старший слідчий з особливо важливих справ Департаменту спеціальних розслідувань Юрій Кривобок володіє будинком площею 1827 кв м в елітному селі Плюти під Києвом.

Про це повідомляє Просуд.

Будинок розташований на 6-ти земельних ділянках, які також знаходяться у власності Кривобока. Загальна площа землі під будинком – 86 соток.

На фото будинку можна побачити, що паркан повністю перегороджує доступ до річки – цим він порушує законодавство, яке гарантує право безперешкодного доступу до водойм.

Часто саме прокуратура розглядає звернення громадян з приводу незаконної забудови прибережних територій. Виникає тоді логічне запитання, як представники прокуратури можуть боротися з незаконними забудовами, якщо самі ж прокурори порушують законодавство?, – відзначають в «Просуді».

Крім цього, сім’я Кривобока має ще кілька будинків в курортних зонах України: в Криму, в Карпатах і в Одесі. Один з них розташований в окупованому Криму, а саме в с. Мигдальне, що неподалік м Судак. Крім того, нерухомістю в Криму володіє його батько і дружина.

Дружина прокурора теж обзавелася житлом на Оболоні. Вона володіє квартирою площею 43,9 м² за адресою проспект Оболонський, будинок 39а. Придбала дану квартиру Кривобок Тетяна у 2015 році за 627 990 грн.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 06:45 :41