Новини » Львів 28 червня, 2017, 10:53
Студенти у Львові викидають сміття просто з вікон гуртожитка

У Львові студенти викидають непотріб просто із вікон свого гуртожитку, цілячись у здоровенну гору сміття, яку не вивозять понад два місяці.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Про головне. Львів» щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).

Студентка університету ім. Івана Франка Світлана розповідає, що сміття не забирають дуже давно. Якщо сміттєві баки ще випорожнювали, то з асфальту сміття ніхто не прибирав, хоч воно розкидане ледь не по проїжджій частині дороги.

«Часто чути, як хтось з вікна викидає сміття. Я боюсь, що все це може призвести до якоїсь епідемії. Зараз влітку тут дуже багато комарів, мух в кімнатах через цей непотріб. Не знаю, що далі нас чекатиме, якщо його не вивезуть. Можливо, краще організувати студентів і самим прибрати. Гадаю, що таких, кому набридло на це дивитись, багато», – розповідає студентка університету ім. Івана Франка Світлана Мамчиць.

Студенти припинили навіть готувати на кухні, щоб не приваблювати комах. Яна живе на першому поверсі. Бідкається, що від початку літа кімнати ще не провітрювала.

«Не можна відкрити навіть балкон, щоб подихати свіжим повітрям. Зараз дуже душно в гуртожитку. Але нічого не можу зробити, бо тільки відчиню вікно – налітають мухи, а разом з ним сморід сміття», – говорить студентка університету ім. Івана Франка Яна Мартин.

Директор студмістечка підтверджує: ситуація – критична. І частково спихає відповідальність на студентів. Мовляв, сміття побільшало, бо на момент канікул вони здають комендантам прибрані кімнати.

Додає: проблема сміття ускладнилося тим, що Львівський університет укладає угоду із новим перевізником «Грінера», який раніше опікувався лише центром міста. Втім комунальники пообіцяли до кінця тижня прибрати усе сміття.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 13:43 :10