Новини » Політика 27 червня, 2017, 22:10
Сьогодні, в парламенті зібрався «павучатник», який треба розігнати, – Шахов

Нинішня влада сьогодні краде на кожному кроці. І в Кабінеті Міністрів, і в середині країни. Більше того, у парламенті сьогодні зібрався «павучатник», який потрібно негайно розігнати.

Про це в ефірі програми Zіткнення з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці о 20:00) розповів народний депутат України Сергій Шахов, відповідаючи на запитання телеглядачки, чому у нашій країні усім займаються волонтери, активісти та прості люди, але аж ніяк не влада.

«Тому що влада сьогодні краде на кожному кроці! І в кабінеті міністрів, і в середині країни. Вже майже 26 років чиновники розкрадають нашу державу», – зауважив Сергій Шахов.

За його словами, сьогодні у парламенті зібрався «павучатник», який потрібно негайно розігнати мітлою.

«Я є депутатом всього лиш 8 місяців, але за цей час я побачив, що у парламенті зібрався «павучатник», який потрібно негайно розігнати мітлою. Більше того, нам необхідно провести перевибори!», – наголосив нардеп.

Зважаючи на це, ведуча програми запитала народного обранця, чи готовий він особисто скласти повноваження. Зокрема, Сергій Шахов запевнив, що разом із іншими депутати він би відмовився від депутатського мандату.

«Звичайно, разом зі всіма депутатами. Але я ще раз наголошу, що нинішня влада, нинішній Кабінет Міністрів, чиновники на місцях, судді, які відпускають міністра «ЛНР» безкарно розкрадають нашу державу»,– додав гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-24 18:26 :16