Новини » Політика 27 червня, 2017, 22:18
Нардеп Шахов запропонував Семенченку прийняти «у гості» 70 тисяч шахтарів

От тепер, після блокади, вивезіть сюди в Україну 70 000 шахтарів. Поселіть їх, дайте їм роботу, школу, дитсадки, нормальну дотацію.

Про таке в програмі Zіткнення з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці о 20:00) заявив Сергій Шахов, нардеп групи «Воля народу».

Обранець під час суперечки з опонентом колегою-нардепом Семеном Семенченком відзначив, що зараз триває боротьба з олігархами. «Чи може ми боремось із шахтарями, металургами, хіміками на тій території?», – спитав пан Шахов.

Однак нардеп констатував, що за олігархами стоять звичайні українці, які працюють на заводах і фабриках, зокрема і на окупованій території. «Сьогодні через блокаду є ненадходження до бюджету в мільярд гривень. У січні Донеччина не отримала до бюджету з податків 120 млн грн, Луганщина – 62 млн грн», – навів цифри депутат Верховної Ради.

Водночас українські шахтарі на окупованій частині Донбасу внаслідок блокади залишились без роботи. «Ви вважаєте, що вони не поїдуть на заробітки до Росії? Звичайно що поїдуть!», – запитав і відповів нардеп.

Натомість вугілля Україна змушена возити з Південно-Африканської Республіки. «Ви знаєте, що бенефіціарами компаній, які везуть вугілля в Україну виступають Саша Янукович, Клименко Арбузов, і інші?», – спитав пан Шахов.

Відтак обранець «Волі народу» заявив, що Семенченка і штаб блокади використовують. «Вам не здається, що вас використовують? Вугілля, яке є на тій території – воно чиє? Хіба не українське?», – спитав нардеп.

У відповідь почалася голосна сварка і, аби її припинити, Роксана Руно застосувала кнопку, що вимикає звук та світло в студії.

Семенченко спробував опонувати і сказав, що достатньо переобладнати ТЕС із антрацитного вугілля та дати більше роботи Львівсько-Волинському вугільному басейну. «Нам не потрібен антрацит взагалі», – зауважив Семенченко.

Натомість Шахов тут же вигукнув: «Це роки! Я сам із шахтарської родини і знаю, що на це потрібен дуже тривалий час!». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 05:10 :47