live
Новини » Політика

Холодницький прокоментував деталі української справи Пола Манафорта

Підпису Манафорта не було на жодній із сторінок «амбарної книги» Партії регіонів. А інформація про його провину – це піар-технологія. Тобто розкрутили те, чого слідство не довело, і зробили це ще до того, як слідство почалося.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) заявив Назар Холодницький, очільник спеціалізованої антикорупційної прокуратури – заступник Генпрокурора, коментуючи скандал із отриманням Полом Манафортом грошей від Партії регіонів.

Гість програми зауважив, що раніше справа перебувала в провадженні НАБУ. «Але ми жодних доказів причетності Манафорта не здобули. Я тільки констатую факти. Щодо Манафорта доказів немає», – безкомпромісно заявив Назар Холодницький.

Відтак, як зауважив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, провадження щодо «амбарної книги» «регіоналів» було скеровано для вивчення управлінню спецрозслідувань ГПУ Сергія Горбатюка.

«Ми вважаємо, що ці записи можуть доводити взаємозв’язок тих осіб, які проходять по цій справі. Тому саме так визначено підслідність», – констатував Холодницький.

Дивіться повний випуск програми «HARD з Влащенко»: Назар Холодницький

Loading...