понеділок, 26 червня, 2017, 13:25 Суспільство
Нашу родину роз’єднала війна, – Катерина Лісова

Катерина Лісова на Луганщині була успішною бізнесвумен. У нині окупованому Алчевську мала виробництво екологічно-чистої продукції, за яке отримала нагороду з рук президента. Коли почалась війна – довелося усе покинути. А що найгірше – конфлікт роз’єднав сім’ю героїні проекту. Тож тепер, майже три роки, пані Катерина мріє побачити найближчих.

Про це йдеться у програмі «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:30) на телеканалі ZIK.

Героїня програми добре пам’ятає, як їй довелось втікати із Алчевська. Нічого не віщувало тих гучних пострілів і війни. Все сталось раптово. Пані Катерина із сльозами на очах пригадує тих п’ять годин метушні. Жінка разом із сім’єю сина спакувала в автівку усе необхідне. Родина була готова виїжджати, але їм повідомили моторошну новину – всі шляхи, які виводять з міста обстрілюють. Тоді, аби не ризикувати родиною, пані Катерина вирішила втікала самотужки.

«Без сліз складно про все це говорити. По вулиці були обстріли. Мені махала якась людина, стріляла вверх у повітря, пояснюючи, що в тому напрямку йти не можна. Ми пробували виїхати, але нас завертали, мовляв, із дитиною вас просто розстріляють», – каже Катерина Лісова.

Героїня програми таки утекла з Алчевська. Спочатку подалась у Харків, далі були Одеса, Київ. Але осісти вдалось лише на Львівщині. У селі Орів Сколівського району для пані Катерини знайшлась хатина. І зовсім незабаром під одним дахом оселилась ще одна Катерина з трьома дітьми. Домівка останньої згоріла, тож Лісова допомогла у біді. Жінки відкрили ферму і стали продавати козяче молоко.

Катерина Бобанич добре знає складну історію подруги. Тому дуже хоче втілити її заповітні бажання.

«Свого часу мені дуже допомогла Катерина. Разом нам вдалось відкрити ферму. Та я бачу, як подруга сумує за рідними. Дуже хочу, аби після трьох років розлуки вони знову побачились», – говорить Катерина Бобанич.

Журналісти програми «Добрий ZIK» відгукнулись і взялись організовувати зустріч сім’ї у Львові. Син Василь Тарасенко таки зумів приїхати разом із дружиною і внуками матері.

«Я коли побачила своїх дітей, то про все забула. Наша зустріч після стількох років для мене велика радість. Знаєте, таких сімей, як наша багато. Війна нас розлучила. Син залишився в Лимані, а я приїхала сюди. Ми не можемо спілкуватись так, як раніше. Розумієте, нас просто роздерли, по крові, по живому. І те, що ми нарешті побачились – невимовне щастя», – каже героїня проекту Катерина Лісова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 01:18:52