Новини » Політика 26 червня, 2017, 16:49
Холодницький розповів про одяг від сестри з Італії

Більшість одягу мені купує сестра в Італії. Живе там 20 років, знає мої розміри. Як і всі люди з Західної України вона поїхала в Італію на заробітки – разом з мамою. Мама повернулась, бо я виростав, а сестра залишилась, і там живе. Починала з того, що була доглядальницею, а тепер з чоловіком мають, здається, піцерію.

Про таке в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) зізнався Назар Холодницький, очільник спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Гість програми зізнався, що за 20 років жодного разу не бував у своєї сестри в Італії. «Мабуть, безвізу чекав, – віджартувався пан Холодницький і пояснив, – не було часу, можливості, відпусток».

Натомість сестра приїжджала в Україну. «Відколи легалізувалася, отримала дозвіл на роботу, проживання. Чотири дні тому вона приїхала на річницю смерті матері. Якраз сьогодні повертається назад», – зазначив керівник САП.

Піджаки, за словами пана Холодницького, у нього від дизайнера Вороніна. «З 10 костюмів 8 у мене – від Вороніна. Два – від звичайних фірм. Зараз жінка одного доброго знайомого відкрила майстерню у Вишневому. Може в неї замовлю у неї ще 1-2 костюми», – зазначив перший очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України.

Ведуча зробила також комплімент гостеві за те, що він схуд. «Я мабуть більше посивів, аніж схуд, – уточнив Холодницький, додавши про підтримання своєї фізичної форми. – Спортзалів жодних – щодня орбітрек, ранкова гімнастика зранку і ввечері – якщо є сили. Зазвичай від 45 хвилин до години. Як коли».

Дивіться повний випуск програми «HARD з Влащенко»: Назар Холодницький

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 17:38 :58