понеділок, 26 червня, 2017, 15:02 Політика
Крюкова відмовилась розкривати схему фінансування «Страна.ua»

Заступник головного редактора сайту «Страна.ua» Світлана Крюкова не готова розкрити схему фінансування сайту, бо не володіє цією інформацією.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказала сама заступник головного редактора сайту «Страна.ua» Світлана Крюкова.

Понад півмільйонну заставу гості програми вдалось зібрати ледь не за рекордні дві хвилини. Такий феномен і 544 тисячі гривень за свободу Ігоря Гужви спровокував пост журналістки у соціальній мережі.

«Вчора ввечері я опублікувала пост, у якому наголосила на тому, що «Страна.ua» збирає гроші. Всі ці кошти не є моїми особистими збереженнями, хоча в цьому є і моя участь. Хочу сказати, що після публікації у соціальній мережі питання вирішилось за 2 хвилини. Частина грошей прийшла із космосу, а частина від верблюда», – зазначає Світлана Крюкова.

 «Я не збираюсь нічого пояснювати. За 1 хвилину 80 секунд я зібрала 544 тисячі гривень. Хочу нагадати, що наше ЗМІ має мільйонну аудиторію. У нас є багато прихильників, які навіть публічно, під моїм постом відгукнулись. Вони достатньо багаті. Люди, завдяки яким вдалось зібрати необхідну суму грошей,  інвестували не в свободу Ігоря Гужви, а в свободу слова», – переконує Світлана Крюкова.

Протягом останніх двох днів справу Ігоря Гужви ототожнюють із свободою слова, упевнена журналіст.

«Я хочу, щоб суд і слідство довели, що Гужва саме вимагав хабар. У цій справі є багато серйозних розбіжностей. Я бачу багато цікавих деталей за кадром. Зокрема, є багато противників моїх текстів. Ми часто говорили про те, що нас прослуховують, за нами слідкують представники поточної влади. Проте серйозно заяви не сприймав ніхто. А зараз всі активізувались і починають нам ставити запитання», – розповідає гостя програми.

Про фінансування свого ЗМІ Світлана Крюкова не змогла розповісти, бо це питання не є її компетенцією. Водночас вона пообіцяла розкрити схему, як тільки ця інформація потрапить до неї.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 11:41 :09