Новини » Економіка 23 червня, 2017, 16:35
Міненерговугілля обіцяє вчасно завершити реформу корпоративного управління ГТС
Фото: ZIK/EPA/ROMAN PILIPEY/Архівне фото
Фото: ZIK/EPA/ROMAN PILIPEY/Архівне фото

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України послідовно реалізовує план корпоративного управління оператора національної газотранспортної мережі та своєчасно завершить розпочату реформу.

Про це повідомили сьогодні у прес-службі відомства.

«Станом на сьогодні з боку Міненерговугілля немає жодних затримок у виконанні урядового плану з реформування ГТС», – запевнили у міністерстві.

Як зазначається у повідомленні, щотижня працює робоча підгрупа, на якій обговорюються та приймаються важливі рішення щодо функціонування майбутнього оператора мережі.

Прийнятий за основу Закон України №6600 передбачає державну підтримку ПАТ «Магістральні газопроводи України» та створює основу для просування розпочатої реформи і впровадження структури корпоративного управління нового оператора ГТС.

Міненерговугілля буде готове найближчим часом оголосити конкурс з відбору членів незалежної наглядової ради та професійного менеджменту новоствореного оператора ПАТ «Магістральні газопроводи України».

Водночас профільний департамент міністерства вже розробив довгостроковий план розвитку та модернізації української газотранспортної мережі.

Нагадаємо, минулого тижня Кабінет Міністрів України, за підтримки Секретаріату Енергетичного Співтовариства, ухвалив план передачі активів ПАТ «Укртрансгаз» до ПАТ «Магістральні газопроводи України».

Читайте також: Міненерговугілля проведе аудит даних для забезпечення більшої прозорості.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 23:17 :04