Новини » Львів 23 червня, 2017, 9:15 блоги
Дружина Садового скликає протест під ЛОДА. Якась біла гарячка

Читаю: «Дружина Садового закликала львів’ян виходити протестувати під ЛОДА».

Протестувати проти чого? Проти вчорашнього прохання голови ЛОДА передати функції на вивезення сміття (після того як вже неодноразово той самий пан Синютка підставляв плече місту, сприяючи його розвантаженню від накопиченого сміття)?

Тобто, Садовий півроку розпинається: поможіть вивезти сміття. І ось ЛОДА готова прийняти на себе невластиві функції, щоб врятувати Львів від сміттєвого колапсу. А у відповідь чуємо заклик до протестів під ЛОДА. Людино, з тобою все добре? Так, це політична поразка твого чоловіка, але це перемога Львова.

Виходить, що Садовому не потрібний чистий Львів, а потрібна причина, щоб каламутити воду. А львів’янам потрібне чисте місто, потрібна транспортна реформа, потрібні зміни в сфері ЖКГ. І багато чого іншого, про що в Ратуші вже давно забули.

Якщо чесно, то вже нудить від цього фейсу, який вічно скиглить. Львів перетворився на кишенькового заручника людини, яка займається всім чим завгодно, окрім того, щоб навести лад, чистоту і гармонію в місті.

Мені вже байдуже, хто прийде на його місце. Але цю клоунаду варто закінчувати якнайшвидше. Хоча б через почуття призабутої власної гідності, якщо жити по вуха в смітті для нас вже стало звичним.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 11:59 :46