четвер, 22 червня, 2017, 12:34 Львів
У Львові від орендарів вивільнили всі приміщення колишніх дитсадків, окрім одного

Управління освіти Львівської міської ради провело роботу щодо вивільнення від орендарів приміщень, де згодом будуть облаштовані умови для відкриття додаткових груп дитячих садків. Наразі залишилось ще одне приміщення, яке має орендаря. Цього року планують відкрити 24 додаткові групи.

Про це повідомили сьогодні у прес-службі Львівської міської ради.

«Нашим пріоритетом є охоплення дітей дошкільною освітою. На сьогодні це є однією з найбільших наших проблем в галузі освіти. На 100 місцях виховується 167 дітей. Ми намагаємося робити все можливе, щоб збільшити кількість груп, але, на жаль, на сьогодні нам не вдалося вирішити цю проблему до кінця. На 2017 рік ми маємо зареєстрованих 10 тис. 800 дітей і лише близько 7 тис. дітей зможе піти до дошкільних навчальних закладів.

У 2016 році було відновлено роботу 36 груп, у 2017 році плануємо відновити роботи ще у 24 групах, а до 2020 року, не зважаючи на те, що кількість дітей, які народжується у Львові, зменшується і зважаючи на це, що затверджені стандарти здобуття дитиною початкової освіти, які враховують спрощення програми, і батьки будуть віддавати дітей у школу із шести років, ми зможемо забезпечити всіх охочих дітей дошкільною освітою. На сьогодні ми маємо близько 1 тис. дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади вже маючи шість років, тому що закон в Україні про освіту говорить, що в школу дитина може іти від шестирічного віку. А в дошкільних навчальних закладах виховується 1 тис. дітей, які не є мешканцями міста Львова, як правило, це є діти, які проживають у Пустомитівському районі. Тобто 2 тис. дітей є у наших дошкільних навчальних закладах. Але, на жаль, ми не можемо їх не прийняти і не можемо дітей шестирічного віку скерувати в школу», – зазначила в. о. начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

Також вона зазначила, що вже вивільнили всі приміщення, які перебували в оренді, де надавалися неосвітні послуги. Лише залишився дошкільний навчальний заклад №31, де на сьогодні в частині приміщення розташована амбулаторія сімейної медицини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 07:12:08