live
Новини » Суспільство

Стівен Хокінг назвав терміни колонізації Місяця і Марса

Британський астрофізик Стівен Хокінг вважає, що людство повинно почати залишати Землю протягом наступних 30 років, щоб уникнути перенаселення нашої планети.

Про це пише британське видання The Telegraph.

Stephen Hawking was speaking at the Starmus festival in Norway 

«Я переконаний, що людство повинно покинути Землю. Земля стає занадто маленькою для нас, наші фізичні ресурси скорочуються із загрозливою швидкістю», – сказав учений.

Prof Hawking said it was important to begin colonising Mars and the Moon 

Професор Хокінг сказав, що це буде лише питанням часу перед Землею, оскільки вона може зруйнуватись від астероїдного удару, глобальним потеплінням чи надмірною кількістю населення.

Він зазначив, що при колонізації нових планет людство буде мало знати про їхні екосистеми, тому доведеться брати з собою тварин, рослини, гриби, комахи і бактерії.

Першими, на думку Хокінга, повинні бути колонізовані Місяць і Марс – база на супутнику Землі може з’явиться протягом 30 років, а на «червоній планеті» – протягом 50 років. Також він запропонував попрямувати до найближчої зоряній системі Альфа Центавра, де знаходиться планета Проксима Центавра b, яка, як вважають вчені, придатна для життя.

 Loading...
Loading...
Loading...