Новини » Львів 21 червня, 2017, 13:14
Студентів «Львівської політехніки» відселяють з гуртожитку за неуспішність

Відтепер студентів «Львівської політехніки» через неуспішність у навчанні можуть виселити з гуртожитку.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).

Третьокурсник Ігор родом з Борислава. Добирання від дому до університету займає більше двох годин, тож хлопець живе у гуртожитку Львівської політехніки. Однак через невдалу сесію студент ризикує позбутися місця в кімнаті.

«Цього семестру із оцінками погано було. Зараз буду ситуацію виправляти. Тому що знімати квартиру у Львові для мене дорого», – каже Ігор Іванович.
Директор студмістечка каже: така ситуація виникла через дефіцит місць, їх не вистачає близько півтисячі. Така система для студентів не нова. Раніше їх ділили за географією проживання. Тепер же вирішили змінити критерій на успішність у навчанні.
«Як показав наш досвід, така практика не є зовсім справедливою. Тому що є діти з Львівської області, а є приїжджі з сусідніх областей. Проте вчитися мають всі», – говорить директор студмістечка НУ «ЛП» Ігор Гельжинський.

Втратити місце у гуртожитку може кожен студент, окрім пільговиків, – їх поселяють у першу чергу. Така новація уже дала добрий результат. Про неї студентам повідомили взимку. І це активізувало їх до навчання, що вже видно по оцінках.

«Дітей треба стимулювати, щоб вони не просто отримали диплом, а здобули знання», – вважає заступник директора інституту НУ «ЛП» Юрій Малиновський.
Дивіться також: На Львівщині розробили пілотний проект для переселенців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 17:36 :21