live
Новини » Світ

Міністр закордонних справ Франції у Москві пояснив, чим Росії загрожує невиконання Мінських угод

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан. Фото: ZIK/EPA/SERGEI CHIRIKOV

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що невиконання Росією Мінських угод може призвести до подальшого погіршення відносин між ЄС та Кремлем.

На спільній прес-конференції в Москві з головою МЗС Росії Сергієм Лавровим французький міністр наголосив, що його країна залишається прихильником врегулювання кризи на сході України, повідомляє Радіо Свобода.

За його словами, Франція, так само як і Німеччина, в рамках «нормандського формату» переговорів готові продовжувати свою посередницьку роль, щоб Мінські домовленості були виконані в якнайкоротший термін.

«Бо що довше ми зволікаємо й не діємо, то менше лишається ліній контакту й то більше віддаляється перспектива врегулювання цієї кризи. Відтак погіршуються й відносини між Європейським Союзом і Росією», – сказав Ле Дріан.

У свою чергу Лавров сказав, що для Москви альтернативи мінським угодам не існує, і вони мають бути виконані повністю. При цьому він дав знати, що Москва очікує виконання цих домовленостей у першу чергу саме від Києва.

Читайте також: Яременко: Конгрес США встановив рамки врегулювання «українського питання».Loading...
Loading...
Loading...