Новини » Світ 21 червня, 2017, 6:04
Кандидат-республіканець перемогла на важливих виборах в Конгрес США
Член Республіканської партії США Карен Хендел. Фото: bbc.com/Getty Images
Член Республіканської партії США Карен Хендел. Фото: bbc.com/Getty Images

У вівторок член Республіканської партії Карен Хендел перемогла на виборах в Палату представників Конгресу США від штату Джорджія, здолавши кандидата від демократів Джона Оссофім. Це були найдорожчі в історії країни вибори в Конгрес.

Про це пише «Радіо Свобода».

Вибори у виборчому окрузі в передмістях Атланти привернули увагу всієї країни, оскільки вони розглядалися багатьма спостерігачами як референдум про президентство Дональда Трампа.

Два кандидата претендували на місце в Конгресі, що звільнилося після відходу республіканця Тома Прайса на посаду міністра охорони здоров’я в кабінет Трампа. Демократи зібрали безпрецедентну суму – більше 31 мільйона доларів на підтримку свого кандидата-центриста, розраховуючи на те, що у нього є реальний шанс на перемогу, якщо йому вдасться залучити на свою сторону республіканців, незадоволених президентством Дональда Трампа. У виборчий штаб республіканського кандидата надійшло більше 23 мільйонів доларів.

Американські засоби інформації називають поразку болючим ударом для Демократичної партії, яка розраховує, що на хвилі анти-трамповських настроїв вона може повернути собі більшість в Конгресі на проміжних виборах в 2018 році.

В результаті спеціальних виборів республіканські кандидати зберегли для партії всі 4 місця в Конгресі, що звільнилися з часу виборів в листопаді минулого року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 04:00 :05