вівторок, 20 червня, 2017, 11:47 Політика
Зустріч Порошенка з Трампом є топ-подією року для України, – Кушнір

Той факт, що Петро Порошенко має зустрітися із Дональдом Трампом, є дуже важливим кроком у співробітництві двох держав і ключовим у цьому році для України.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 10:00-12:00, 13:00–15:00, 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказала політичний експерт Світлана Кушнір.

«Україна повинна будувати свої стосунки на політиці як об’єднуючому факторі, і політиці, яка буде нас підтримувати. І, звичайно, потрібно думати про зростання економіки, тому що це є надважливо для України. Ми залежні від зовнішніх вливань, від Міжнародного валютного фонду, від співробітництва з американськими військовими, які допомагають нам розбудовувати, формувати нову якість наших збройних сил України», – прокоментувала Світлана Кушнір.

Також вона наголосила на тому, що зустріч Порошенка із Трампом є ключовою подією цього року для України.

«Однозначно важливим є те, що Петро Порошенко взагалі зустрічається з президентом Сполучених Штатів Америки. Це добрий знак, адже після виборчої кампанії у США адміністрація президента Дональда Трампа вороже налаштувала його проти українського керівництва. Тому це дуже важливий і ключовий візит президента Порошенка у цьому році, і топ-подія на міжнародній арені для України», – додала Кушнір.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 06:47:52