вівторок, 20 червня, 2017, 12:23 Політика
Зубко закликав Асоціацію міст України допомогти Львову зі сміттям
Віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко. Фото: Сироткіна Анастасія/УНІАН
Віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко. Фото: Сироткіна Анастасія/УНІАН

Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко закликав Асоціацію міст України допомогти Львову із вивезенням сміття.

Про це він заявив, виступаючи на координаційній зустрічі «Реформа місцевого самоврядування і децентралізація влади в Україні: успіхи та перспективи», повідомляє Укрінформ.

«Я звертаюся до Асоціації міст України, яка сьогодні об’єднує всі міста, об’єднує органи місцевого самоврядування. Вважаю, що це той орган, який може скоординувати роботу й відпрацювати, які органи місцевого самоврядування можуть приймати це сміття», – сказав Зубко.

Урядовець підкреслив, що для реалізації проекту будівництва нового полігону або переробки сміття у Львові потрібно рік-два часу, але відходи вже сьогодні потрібно кудись вивозити. На його думку, органи місцевого самоврядування повинні зорганізуватися в цьому питанні, розробити відповідні плани і графіки й допомогти львів’янам.

«Органи місцевого самоврядування повинні показати єдність у цьому питанні», – переконаний Зубко.

Водночас він закликав відокремити політику й господарську діяльність щодо «сміттєвої» проблеми у Львові та нагадав, що обов’язки поводження з твердими побутовими відходами лежать саме на місцевій владі, а не на державній.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 09:10:06