вівторок, 20 червня, 2017, 15:07 Львів
Завтра у Львові лунатимуть сирени

Завтра, 21 червня, з 14.50 до 15.00 проводитимуть навчальне оповіщення населення міста Львова та області з увімкненням електричних сирен та передачі інформації. Мета увімкнення засобів оповіщення – навчальна, тому практичні заходи відпрацьовуватися не будуть, тож мешканців просять зберігати спокій. Також для визначення рівня озвучення звуковими сигналами території міста Львова проводитимуть електронне опитування мешканців.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомляє управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, уривчасте звучання електричних сирен означає сигнал цивільного захисту «Увага всім». «Почувши його, негайно увімкніть радіо, радіотрансляційні і телевізійні приймачі для прослуховування екстрених повідомлень департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації», – зазначають в управлінні.

Для визначення рівня озвучення звуковими сигналами території міста Львова, проводитимуть електронне опитування мешканців міста: достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посиланням на опитування та відповісти на декілька нескладних запитань.

Доступ за посиланням для опитування буде актуальним у період з 15.00 21 червня до 24.00 22 червня поточного року.

Читайте також: Синютка збирає на нараду міських голів області, щоб поговорити про вивезення сміття зі Львова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 01:24:53