вівторок, 20 червня, 2017, 13:11 Політика
За 10 років Садовий нічого не зробив для львів’ян, – Ірина Луценко
Ірина Луценко. Фото: УНІАН
Ірина Луценко. Фото: УНІАН

За 10 років міський голова Львова Андрій Садовий нічого не зробив для громади міста.

Про це, під час виступу в парламенті, заявила представник Президента України у ВР, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко, інформує прес-служба БПП.

«Одна з реформ, яку ми започаткували, була реформа децентралізації. 80% зібраних коштів на місцях – йдуть на місцеві бюджети. Відповідальність за використання цих коштів лягає на місцеву владу. Нагадаю, громада на демократичних виборах обрала собі мера Садового. 700 млн грн, які належать місту, накопичені протягом останнього року, лежать на депозитах. Питання до громади: чому пан Садовий ці гроші не використовує, щоб зробити сміттєспалювальні заводи, відновити інфраструктуру, обслуговувати та ремонтувати міський транспорт, будувати дороги?! Чому примушує свого заступника по партії голодувати в той момент, коли Президент виїхав з країни. Це називається безвідповідальністю. Це повне визнання своєї некомпетентності як господарника. Це означає, що людина не в стані виконати свої обов’язки міського голови. Перед тим, як оголошувати надзвичайний стан, нехай Садовий прозвітує, що він зробив для громади, скільки разів він відхилив пропозиції уряду владнати ситуацію зі сміттям?», – відзначила Луценко.

Вона також зауважила, що коштів у місті Львові достатньо, щоб привести історичне місто в порядок. «Замість екологічної катастрофи, Львів має стати процвітаючим туристичним центром. Але за 10 років Садовий нічого не зробив для цього», – наголосила Луценко.

Представник Президента України в парламенті підкреслила, що обвинувачення Садового на адресу Президента є абсолютно безпідставними.

«Садовий каже, що це має робити Президент? Якщо б Президент займався питаннями сміттєзвалищ, то не була б створена сучасна армія, не було б безвізу, Асоціації з ЄС, не було б міжнародної коаліції, яка вела санкції для стримування РФ. Якщо б Президент і центральна влада вивозила сміття зі Львова, а не сам п. Садовий, то не було б розпочато роботу із боротьби з корупцією, не була б започаткована реформа медицини, не було б децентралізації. Кожен повинен нести відповідальність за своє коло обов’язків!», – наголосила Ірина Луценко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 01:37:42