вівторок, 20 червня, 2017, 16:23 Політика
З Порошенком жорстко розмовлятимуть у Держдепі США та Пентагоні, – Смаглій

Зустріч Президента України із Дональдом Трампом буде нетривалою. А більшість дуже серйозних і жорсткіших розмов у Вашингтоні відбуватимуться у Державному департаменті США, і Пентагоні.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 10:00-12:00, 13:00–15:00, 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказала директор Київського офісу Інституту Кеннана Катерина Смаглій.

«У Президента України в США буде дуже багато зустрічей, не лише із Дональдом Трампом. Не потрібно фокусувалася лише на цьому маленькому епізоді, тим більше, що, мабуть, ця зустріч буде досить нетривалою. У Порошенка буде багато дуже серйозних і жорсткіших розмов у Вашингтоні. І ці переговори будуть відбуватися якраз в інших кабінетах. Я думаю, що переважно це буде Державний департамент, Пентагон, департамент економіки, департамент енергетики, які володіють повною інформацією відносно того, як Президент України, його оточення та партії, які входять у провладну коаліцію, сьогодні виконують обіцянки, які були дані на Майдані», – прокоментувала Катерина Смаглій.

Вона також додала, що хоча уряд декларує реформи і прихильність до них, українці не бачать повного виконання всіх моральних зобов’язань, які були дані на Майдані.

«Мені здається, що якщо б влада серйозно ставилася до пошуку хабарників і пошуку тих, хто реально краде бурштин і не лише його, то у нас би було набагато більше показових кейсів. А не один Розенблат, який в день зустрічі вискакує, як «Пилип з конопель» зі своїм пакунком і доларами, які хтось йому підкинув», – наголосила Смаглій.

Нагадаємо, детективи НАБУ затримали охоронця народного депутата БПП Бориса Розенблата під час отримання хабара.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 16:17:35