вівторок, 20 червня, 2017, 14:37 Регіони
Волинські лікарі повернули чоловіка до життя після клінічної смерті

На Волині працівники екстреної медичної допомоги врятували життя чоловікові, в якого вже констатували клінічну смерть.

Про це IA ZIK повідомили у Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

До Центральної оперативної диспетчерської о 18.20 надійшов виклик з реабілітаційного центру «Агапе», працівники якого повідомляли про те, що в їдальні під час прийому їжі 35-річний чоловік втратив свідомість і не дихає.

До приїзду медиків екстреної медичної допомоги (ЕМД) о 18.30 працівники реабілітаційного центру намагалися надати йому допомогу. У хворого, який лежав на підлозі без свідомості, шкірні покриви були синюшні, дихання і серцебиття відсутні. Лікар ЕМД констатувала клінічну смерть.

Бригада ЕМД негайно розпочала проводити реанімаційні заходи: непрямий масаж серця, за допомогою відсмоктувача очистила ротову порожнину від блювотних мас, провела штучну вентиляцію легень використовуючи ларенгіальну маску та мішок Амбу.

Через 15 хвилин від початку серцево-легеневої реанімації у хворого відновилось дихання, частота серцевих скорочень – 138, нормалізувався артеріальний тиск. Хворого негайно транспортували до лікувального закладу.

Під час транспортування лікар ЕМД повідомила чергового лікаря приймального відділення про важкохворого пацієнта і лікарі реанімаційного відділення зустрічали медиків ЕМД біля входу у приймальне відділення.

Дорогоцінні хвилини не були втрачені – пацієнта в стані середньої важкості, одразу госпіталізовано в реанімаційне відділення Луцької міської клінічної лікарні.

Читайте також: На Волині Mitsubishi злетіла в кювет: загинув пасажир.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 03:47:23