вівторок, 20 червня, 2017, 12:21 Політика
В історії із хабарем для Розенблата звинуватять лише водія, – Кушнір

Борислав Розенблат почувається дуже спокійно, адже розуміє: слідству буде надзвичайно важко довести його корупційну діяльність. Свідчень охоронця про 200 тисяч гривень, які призначались Розенблату, замало. Однак уся ця історія ударить по антикорупційній репутації нардепа.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловила політичний експерт Світлана Кушнір.

Заяви Борислава Розенблата про те, що звинувачення у хабарництві – тиск і помста за політичну діяльність – досить прогнозовані. Адже у подібних випадках таке говорили усі політики. Однак довести, що ці гроші справді призначалися нардепу, правоохоронцям буде дуже важко.

«Борислав чудово це розуміє, тож дуже спокійно почувається. Свідчень одного водія про те, що сумку вручили, аби передати Розенблату, буде надто мало. Та й узагалі всі справи щодо хабарництва – філігранна слідча робота. Вона для тих детективів, які мають значний досвід», – розповіла Кушнір.

Тож експерт прогнозує: історія зупиниться на звинуваченні лише водія. Однак для Розенблата це може обернутися значними репутаційними втратами.

«Він весь час заявляв, що є послідовним антикорупціонером. Навіть співавтором законів щодо врегулювання ситуації щодо видобутку бурштину у Житомирській і Рівненській областях. А тут виявився зв‘язаним із корупцією», – зазначила Кушнір.

Та й виправдання Розенблата, що охоронцеві просто «всунули якусь сумку» і попросили передати політику – дитячі. Адже у будь-якого помічника нардепа, тим паче у час війни, однозначно є інструкція, як діяти у питаннях безпеки.

«Такі речі від невідомих людей ніколи ніхто не бере. Не думаю, що водій, знаючи, що нардеп має недоторканий статус і перебуває під захистом держави, міг взяти якусь річ і навіть не подивитися, що там», – наголосила Кушнір.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 06:42:08