вівторок, 20 червня, 2017, 13:05 Політика
У справі львівського сміття діє корупційно-кримінальна схема, – Гладких

Ніхто не вирішить проблему львівського сміття у цивілізований спосіб, поки буде діяти корупційна кримінальна схема. Адже бізнес на смітті є дуже прибутковим. І як наслідок, жодного інвестора діюча влада залучити не хоче.

Таку думку у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 10:00 – 12:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK висловив Валентин Гладких, політолог.

Де була «Самопоміч», зокрема голодуючі Березюк та Сироїд до трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі?

«Чому це питання не порушувалось раніше? Адже проблема жахлива, триває давно. Ба, навіть більше! Не один Львів потерпає від сміття. Завалені ним і інші міста України. Згідно наших досліджень, в сукупності нелегальні сміттєві полігони на території держави дорівнюють загальним розмірам Бельгії», – говорить гість програми.

Що цікаво, Швеція, наприклад, переробляє 98% відходів і ще закуповує їх, США опрацьовує 80%.

«Це галузь, яка допомагає створити нові робочі місця, вирішує екологічну проблему. Крім того, є високотехнологічним бізнесом, який виготовляє корисну продукцію. Тобто від переробки сміття виграють усі», – запевняє політолог.

Валентина Гладкого обурює, коли ставлять знак рівняння між львів’янами та Садовим чи «Самопоміччю».

«Ми живемо у централізованій державі, яка прагне стати правовою, де органи влади керуються законами і діють у межах своїх повноважень. А коли Сироїд розповідає, що Президенту достатньо клацнути пальцем, щоб сміття розчинилося ­– це маніпуляція і підміна понять», – додає гість програми.

Дивіться також: Третина українців мешкає в аварійному і небезпечному житлі, – представник омбудсмена.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 16:14:17