вівторок, 20 червня, 2017, 15:01 Політика
У першому кварталі найбільший товарообіг у Росії був з Україною, – Матвієнко

Війна є і політично, і економічно вигідною. З одного боку ми хочемо якнайшвидше вирішити конфлікт, а з іншого, за підсумками першого кварталу 2017 року, РФ вийшла на перше місце за товарообігом з Україною.

Про це у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 10:00 – 12:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK сказав Костянтин Матвієнко, політичний експерт.

«У травні 2014 року Президент наголосив на тому, що АТО має тривати лічені години, а максимум дні. Натомість вже четвертий рік вона точиться у формі активних бойових дій. Фактично, Росія веде проти України нахабну, загарбницьку війну», – говорить гість програми.

Україна не була готова назвати Росію ворогом, який напав, загарбав територію і провадить війну на наших землях, бо проти такого гігантського агресора не мала достатньо ресурсів, вважає політичний експерт.

«Нам не треба закону, щоб називати речі своїми іменами. Але чому ми цього досі не робимо? Бо є реальна небезпека того, що на нас нападуть чисельні війська Росії, у нас полетить вся її техніка. Від цього не врятують санкції. Треба визнати, що у нас нема союзників, які надали б нам збройну допомогу. Проте це поки що. Дасть Бог, президент США надішле нам летальну зброю», – каже Костянтин Матвієнко.

Що цікаво, торгівельних відносин із агресором Україна не припинила, наголошує політичний експерт. Так, у січні, лютому і березні ми були найкращими бізнес-партнерами для Росії.

Дивіться також: Жителі Кам’янського 15 років чекають на виселення з аварійних будинків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 02:09:59