вівторок, 20 червня, 2017, 10:48 Львів
У Дрогобичі задоволені роботою туристично-інформаційного центру

На черговому засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради заслухали звіт керівника КП «Туристично-інформаційний центр» Ігоря Чави про роботу підприємства і визнали її відмінною.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Як зазначив Ігор Чава, свою роботу підприємство розпочало у березні 2016 року. За час, що минув, вдалося зробити чимало стартових кроків у напрямку промоції міста, результати якого помітно у збільшенні кількості туристів у Дрогобичі в порівнянні з попереднім роком.Впродовж року діяльності у ТІЦ з’явився власний логотип, розроблено туристичні карти з визначними місцями Дрогобича та іншу поліграфічну продукцію, дубльовану іноземними мовами, а також встановлено туристичне ознакування. ТІЦ приділяє значну увагу перлині міста – Вежі Ратуші. Зокрема, розроблено вхідні квитки, проводяться тематичні екскурсії, атракції. У вихідні дні на Ратуші дрогобицькі сурмачі відіграють мелодію «Дрогобич слухає світ». Облюбований молоддю оглядовий майданчик Вежі став місцем освідчення у коханні.

Доповідач відзначив про зростання популярності започаткованих вечірніх екскурсій містом.

«Кожен охочий може дізнатися таємниці Дрогобицької Ратуші та історію про те, як будинок може бути молодший за свій балкон, скуштувати каву зі сіллю, пізнати легенди та історію старовинного міста, – зазначив І.Чава. – Екскурсії проводяться щовівторка о 19:00 та щочетверга о 20:15».

У своїй діяльності туристично-інформаційний центр використовує впроваджений цього року мобільний додаток «Дрогобич – Smart City». За його допомогою туристи та місцеві мешканці мають можливість записатися на екскурсії, дізнатися про туристичні принаді міста, отримати інформацію про заклади харчування та проживання, почерпнути важливу інформацію про події у місті.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 03:54:38