вівторок, 20 червня, 2017, 12:39 Події
У Чорноморській та Чернігівській жіночих колоніях порушують права дітей, – ГПУ

У будинках дитини при Чорноморській та Чернігівській жіночих виправних колоніях спільно з матерями перебуває більше як 30 дітей віком до трьох років. Обов’язок піклування про них покладено не тільки на батьків, а й на державу. Ініційовані Генеральною прокуратурою України перевірки засвідчили, що в цих установах порушуються вимоги законодавства у сфері охорони здоров’я, санітарно-побутового забезпечення, протипожежної безпеки, харчування.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Зокрема, меню для малечі своєчасно не погоджується з Держпродспоживслужбою, рівень забезпечення одягом та засобами догляду є нижчим від встановленого.

Також ігноруються вимоги закону стосовно щоденного медичного спостереження лікарем-педіатром, неналежно ведеться медична документація. Не забезпечено функціонування ізолятора.

У приміщеннях недостатньо штучного освітлення, якість прибирання не завжди задовільна. Заяви засуджених жінок щодо спільного проживання з дітьми розглядаються із порушенням терміну.

За вказівками прокурорів тривають службові перевірки, адміністраціями установ вживаються заходи до усунення виявлених порушень.

Читайте також: Раптова перевірка у львівській колонії: виявили наркотичні таблетки та інші заборонені речі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 02:10:13