вівторок, 20 червня, 2017, 15:56 Політика
Тему корупції, яку висвітлюють у ЗМІ, можна порівняти з «чупакаброю», – Магда

Влітку у медіа завжди з’являлася «чупакабра». Тобто завжди був інформаційний привід, який би на час літніх відпусток привертав увагу українців. І те, що детективи НАБУ затримали охоронця народного депутата БПП Бориса Розенблата під час отримання хабара, ще раз це доводить.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 10:00-12:00, 13:00–15:00, 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав політолог Євген Магда.

Враховуючи високий суспільний запит на тему корупції в Україні, затримання високопосадовців чи їх помічників на хабарах є суттєвим подразником для громадян України.  

«Ситуація навколо Борислава Розенблата породила лише одну думку,  – що тепер депутатам треба мати не водіїв-охоронців, а водіїв-інкасаторів», – прокоментував Магда.

Але насправді тема бурштину і так званих «бурштинових республік» дещо вщухла, і виникає враження, що наче ситуація стабілізувалась.

«Але минулого тижня на Рівненщині постраждали троє правоохоронців. Їхню машину перекинули. Більше того, ще й була стрілянина. Тобто питання незаконного видобутку бурштину на сьогоднішній момент не вирішено, а сам механізм законного видобутку не затверджено. У Верховній Раді не раз намагалася ухвалити відповідний закон, але весь час щось ставало на заваді», – сказав Євген Магда.

Річ у тому, що парламент зараз перетнув екватор своєї роботи і очікувати від нього, що він буде суттєво збільшувати свою активність, не має сенсу.

«У кращому випадку, до кінця поточного року у парламентарів є можливість врегулювати питання видобутку бурштину. І взагалі, зробити системні перетворення, які дуже є потрібні і в медичній, і в пенсійній реформі. Адже ми всією країною зараз розплачуємось за нерішучість тих, хто називає себе українською національною елітою і часто віддає перевагу імітації бурхливої діяльності перед реальними перетвореннями», – наголосив Магда.

Нагадаємо, детективи НАБУ затримали охоронця народного депутата БПП Бориса Розенблата під час отримання хабара.

Читайте також: Зустріч Порошенка та Трампа може принести дивіденди обом політикам, – Магда.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 01:53:55