вівторок, 20 червня, 2017, 11:09 Львів
Стало відомо, хто і за скільки будуватиме стоянку біля Шевченківського гаю
Музей народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» ім. К. Шептицького у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK
Музей народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» ім. К. Шептицького у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK

Стоянку у Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького будуватиме за 2 млн 589 тисяч гривень ПП «Будформат».

Такий результат проведеного 19 червня аукціону з’явився на сайті публічних закупівель ProZorro, передає «Львівський портал».

На аукціон подавалися три підприємства: Колективне підприємство «Центр комплекс» Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Захід нео буд», ПП «Будформат».

«Будформат» запропонував найнижчу вартість виконання робіт, відтак став переможцем аукціону.

Реалізовувати будівництво стоянки планують протягом 2017-2018 років.

Нагадаємо, депутати Львівської міської ради виділили 200 тис. грн на будівництво автостоянки поблизу майбутнього скандального візит-центру Музею народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» ім. К. Шептицького.

Останнім часом із «Шевченківським гаєм» щось відбувається не те: і громада, і представники влади дзвонять у дзвони щодо незадовільного стану експонатів. Причому гостро питання постало після того, як в ЛМР почали просувати задум із зведенням просто на вході до музею візит-центру. І тривога зрозуміла: чому кошти на візит-центр є, а на експонати немає?

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 03:12:08