вівторок, 20 червня, 2017, 13:56 Події
Спілка журналістів Росії також вимагає звільнення донецького блогера Васіна

Спілка журналістів Росії приєдналася до вимоги звільнення донецького блогера Станіслава Васіна (Асєєва).

Під час конференції ОБСЄ щодо свободи медіа, яка проходить 19-20 червня у Відні (Австрія), голова Спілки журналістів Росії Всеволод Богданов підписав ініційоване Національною спілкою журналістів України звернення до міжнародного співтовариства із закликом прояснити долю та сприяти звільненню Станіслава Васіна, який зник в окупованому Донецьку 2 червня.

Раніше до звільнення Васіна закликали базований у Нью-Йорку Комітет захисту журналістів, «Репортери без кордонів» і головний редактор «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода» Ненад Пеїч. Національна спілка журналістів України звернулася з проханням до представників міжнародних місій у захопленому бойовиками Донецьку із проханням допомогти з’ясувати місце перебування блогера.

Зв’язок із донецьким блогером і автором «Радіо Донбас.Реалії» та інших видань Станіславом Васіним (Асєєвим) зник на початку червня. Першим про зникнення Васіна повідомив екс-депутат Єгор Фірсов. За його словами, в угрупованні «ДНР» родичам Станіслава Васіна не дають інформації про його місце перебування.

В ефірі «Радіо Донбас.Реалії» 14 червня Єгор Фірсов повідомив, що, за його даними, Васіна затримали саме представники угруповання «ДНР».

11 червня Служба безпеки України підтвердила зникнення Васіна у Донецьку, пише «Радіо Свобода».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 01:32:48