вівторок, 20 червня, 2017, 15:41 Львів
Сьогодні відбудуться перші громадські слухання щодо зведення сміттєпереробного заводу на Львівщині
Фото: Шмаков Валерій/УНІАН
Фото: Шмаков Валерій/УНІАН

Сьогодні у Сокальському районі Львівщини відбудеться перше громадське слухання з мешканцями сіл, розташованими неподалік ділянки, яку було запропоновано для зведення заводу з переробки сміття. Протягом місяця по всій області проведуть 14 таких слухань.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Він зазначив, що з червня минулого року облдержадміністрація передала Львову пропозиції 14 ділянок під зведення сміттєпереробного заводу.

«Оскільки є 3 компанії, які виявили готовність будувати сміттєпереробний завод, як ми і обіцяли людям, ми починаємо громадські слухання по цих ділянках і перші такі громадські слухання відбудуться сьогодні в Сокальському районі. Це села Сілець і Тартаків. До 15 липня ми розпланували по всіх цих земельних ділянках провести громадські слухання. За результатами громадських слухань ми виберемо територію і запропонуємо, щоб розроблені були містобудівні обґрунтування будівництва сміттєпереробних заводів саме на цих земельних ділянках», – повідомив він.

Нагадаємо, завтра голова ЛОДА Олег Синютка збирає на нараду міських голів області, щоб поговорити про вивезення сміття зі Львова, в ній також візьме участь віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 21:12:43