вівторок, 20 червня, 2017, 19:02 Політика
Розенблат: Дії НАБУ та САП – це помста за мою депутатську діяльність

Із виступів Артема Ситника та Назара Холодницького я зрозумів, що моя провина полягає в тому, що я займаюся викриттям мафії, яка наживається на видобутку бурштину.

Про це заявив народний депутат України Борислав Розенблат в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, детективи НАБУ затримали охоронця народного депутата Розенблата під час отримання хабара у розмірі 200 тисяч доларів нібито за вирішення питання з ліцензування видобутку бурштину.

Водночас сам Борислав Розенблат заперечує факт отримання хабара

«Звісно, я буду себе захищати і доводити, що такі дії правоохоронних органів є провокацією та помстою за мою депутатську діяльність. Наразі жодних дій з боку НАБУ ні до мене, ні до Максима Полякова не було зроблено» – прокоментував нардеп.

Він також наголосив, що сьогодні йде тиск на усіх людей, які є однодумцями щодо законопроекту про видобуток бурштину.

«Я досі не можу знайти двох своїх помічників, які просто зникли. Погрози на мою адресу були ще з першого дня, коли я подав законопроект про легальний видобуток бурштину. Спочатку були насмішки наді мною, потім погрожувати мені почали вже офіційно. Так, півтора місяці тому був дзвінок до моєї приймальної, де моїй помічниці погрожували мене вбити. Після чого я звернувся до СБУ і попросив надати мені охорону, проте її так ніхто і не надав», – розповів Розенблат.

Депутат додав, що уже звик до погроз, і не поступиться своїми принциповими позиціями. Відтак, за словами нардепа, його головна мета – захистити своє ім’я та політичну репутацію .

Також зазначимо, що Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Спеціальна антикорупційна прокуратура (САП) підготували подання на зняття недоторканності з депутатів Борислава Розенблата та Максима Полякова.

Депутатів звинувачують в отриманні хабарів за реєстрацію законопроекту про видобуток бурштину. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 01:34:49