вівторок, 20 червня, 2017, 1:40 Політика
Про Україну докладно розкажуть у Білому домі, – президент УККА

Представники п’яти впливових американських експертних установ завершили робочу поїздку по містах України й зараз готують аналітичну доповідь для американського уряду, яка міститиме рекомендації щодо зовнішньої політики, а також необхідної підтримки для України з боку США.

Про це розповів у ексклюзивному інтерв’ю Укрінформу президент Українського конгресового комітету Америки (УККА) Андрій Футей.

«Це буде велика доповідь, підписана п’ятьма організаціями, які брали участь у проекті. Документ буде переданий не тільки адміністрації, але також і Конгресу США», – зауважив голова найбільшої організації української діаспори Америки.

За його словами, крім УККА в групі були представлені такі впливові центри, як Heritage Foundation, Jamestown Foundation, Інститут Хадсона, Американська Рада з питань зовнішньої політики. Зустрічі американських експертів під час перебування в Україні проводилися у Верховній Раді, РНБОУ, СБУ, в окремих міністерствах. 

Крім цього, відбулися поїздки до регіонів – Львова, Одеси, а також у зону АТО поблизу Маріуполя. «Кожен з нашої експертної групи мав можливість спілкуватися за своїм фахом, щоб скласти загальну картину про реальну ситуацію в Україні, а також щоб визначити, яку допомогу може забезпечити американська сторона», – поінформував президент УККА.

Він висловив переконання, що робота буде завершена протягом наступних кількох тижнів. При цьому доповідь експертів матиме відкритий доступ.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 04:03:45