вівторок, 20 червня, 2017, 17:57 Політика
Про те, як люди в мантіях розстеляють перед злочинцями зелений килим свободи
Вікторія Балицька
журналіст, громадський активіст

Знову знайомимося із суддями. Цього разу із Апеляційного суду Львівської області: Олег Березюк (не плутати із «народним артистом» театру «Самопоміч»), Василь Галин та Ігор Галапац. Сьогодні вони мали б вирішити питання запобіжного заходу для підозрюваного в квартирних крадіжках (загалом по Україні) громадянина Грузії Шалви Гіорадзе, який втік ще 14 червня, після того як суддя Шевченківського суду Дарина Глинська відпустила його під особисте зобов’язання.

Цього прудкого іноземця затримали вчора в Борисполі, коли він вже хотів вилітати із країни. І привезли до Львова. Але сьогодні оці судді перенесли засідання на 23 червня і фактично відпустили «гостя з Кавказу». Формальна причина: у адвоката у цей час було призначене інше засідання і він заявив клопотання про перенесення. Підозрюваному це дає три дні. Він може знову ставати на лижі!

Минулого тижня наша поліція затримала чотирьох грузинів гастролерів, підозрюваних у квартирних крадіжках у кількох областях. Ось тут я писала про це.

Один в СІЗО. Трьох із них було оголошено у розшук. Одного затримали в Борисполі. Відтак, двоє ще в розшуку. Чи знову вже ТРОЄ?

От тільки навіщо їх розшукувати? Витрачати зусилля, ризикувати життям. Щоб потім люди в мантіях розстелили перед ними зелений килим свободи та безвідповідальності!?

Фото суддів не буде. Знайшла в неті лише одного, а отже не буде витриманий принцип рівності.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 06:39:04