вівторок, 20 червня, 2017, 14:47 Львів
Олег Синютка про голодування чиновниці ЛОДА: Це рішення сильної людини

Очільник Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка прокоментував рішення своєї підлеглої Ольги Березюк почати голодування на знак протесту проти бездіяльності міського голови Львова Андрія Садового щодо вирішення сміттєвої проблеми міста.

Він, зокрема, зазначив, що намагався відрадити Ольгу від такого рішення, але вважає її вчинок достойним.

«Вона прийняла таке рішення, причому сьогодні зранку прийшла до мене з заявою про те, що бере відпустку за власний рахунок. Я, звичайно, не міг не погодити таку заяву, і на сьогодні ми бачимо, що вона зробила рішення дуже сильної людини. Я їй сказав прості слова одного з патріархів, що ми не вибираємо місце народження, час і навіть країну. Ми вибираємо лише одне – бути людиною або ні. Вона людина з великої літери», – зазначив Синютка.

Водночас, щодо голодування народних депутатів від фракції «Самопоміч» під АП, то губернатор Львівщини висловився різкіше, назвавши його «політичним спектаклем».

« Коли одномоментно представник фракції «Сапомоміч» у Верховній Раді організовує і виходить на голодування, щоб унеможливити складну ситуацію у місті Львові, а інша фракція «Самопомочі» не підтримує рішення про вивезення сміття на полігони області – внаслідок не голосування фракції «Самопоміч» не приймається рішення Миколаївської міської ради –, то виглядає так, що це запланований спектакль, щоб просто знайти загальноукраїнський інформаційний привід», – зазначив Олег Синютка.

Нагадаємо, учора голова парламентської фракції Олег Березюк заявив, що державна влада знущається над львів’янами і не допомагає вирішити сміттєву кризу, і оголосив голодування під АП. Сьогодні віце-спікер Оксана Сироїд підтримала Березюка у Києві й оголосила голодування.

Водночас, у Львові керівник департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк оголосила безстрокове голодування під Львівською міськрадою на площі Ринок, 1 на знак протесту проти бездіяльності міського голови Андрія Садового у вирішенні проблеми сміття.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 03:10:43