вівторок, 20 червня, 2017, 15:57 Львів
Одна із бельгійських фабрик подарує львівському аеропорту фортепіано
Міжнародний аеропорт
Міжнародний аеропорт "Львів" ім. Д. Галицького. Фото: UNIAN

Одна із бельгійських фабрик подарує Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького фортепіано. Люди, які зустрічають когось в аеропорту або чекають на виліт, зможуть пограти на ньому і відпочити.

Про це під час круглого столу на тему «Безвізовий режим – черговий крок до європейської інтеграції України» повідомив почесний консул Королівства Бельгія у Львові Ярослав Гарцула.

Він зазначив, що надання Україні безвізового режиму з ЄС – це великий політичний крок. «Це «лайк» нашим громадянам, які можуть переміщатися по Європі вільно», – зазначив консул.

«В аеропорту Брюсселя було зроблено додатково чотири коридори, де в перший день, коли прилетіли громадяни України, ні митні, ні прикордонні служби крім паспорта не задавали ніяких питань. Європа зустрічає нас – зустрічає з усмішкою. І я думаю, що це майбутнє хороше для нашої держави», – додав Ярослав Гарцула.

Нагадаємо, 11 червня набув чинності безвізовий режим України з Європейським Союзом.

Відтепер українські громадяни, які є власниками біометричних паспортів, можуть подорожувати без віз до 26 країн ЄС (за виключенням Великої Британії та Ірландії) та ще чотирьох країн, які не є членами Спільноти, але входять до Шенгенської зони (Швейцарія, Норвегія, Ісландія та Ліхтенштейн), повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

Громадяни України, які є власниками паспортів з біометричними даними можуть перебувати на території країн ЄС та Шенгенської зони до 90 днів кожні півроку з метою туризму, бізнесу, відвідування родичів.

Натомість безвізовий режим не дає права на працевлаштування та навчання в країнах ЄС. Для цього треба отримувати спеціальну візу типу D.

Раніше було опубліковано перелік документів, які можуть знадобитися для безвізових поїздок в ЄС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 09:01:48