вівторок, 20 червня, 2017, 18:33 Політика
Нардеп пояснив, що треба змінити, аби сміття в Україні зацікавило інвесторів

Другий рік я працюю в екологічному комітеті. І справді виникає дуже багато питань до законодавства. Сільські і міські ради мають укладати угоди, а цей механізм не відрегульований. Сьогодні – уклали, а завтра можуть не укладати. А завод за той час «пролетів». Тому інвестор не прийде в Україну на сміття, допоки не будуть врегульовані усі взаємини.

Про це у програмі «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK розповів Євген Балицький, нардеп фракції «Опозиційний блок», коментуючи голодування партійців «Самопомочі» у Києві та чиновниці ОДА і активіста – у Львові.

Окрім того, як вважає народний депутат, має бути ухвалена індикативна ціна. «Бо сьогодні продаю по 40 грн тонну сміття, а завтра скажуть – по 20 грн. Є цілий ряд моментів, у які зараз мають втручатися і більшість, і Президент», – підсумував Балицький.

Що ж до сміттєвого скандалу, то  нардеп акцентує на його «політичному запаху». «Те, що Садовий сьогодні є одним із рейтингових кандидатів на посаду президента – це зрозуміло. Не думаю, що є люди, які скажуть, мовляв цей факт не має стосунку. При тому не хочу заступатися за Садового, бо у масштабі місцевого самоврядування можна було багато чого до тепер зробити», – вважає пан Балицький.

У той же час нардеп розкритикував і Президента. «За час незалежності люди на цій посаді вникали у гострі проблеми і за Конституцією саме президент є гарантом прав кожного з нас, а зокрема і львів’ян. Чому він не створює у цій ситуації надзвичайні комісії, які мають втручатися, виділяти кошти з бюджету?», – запитав «опоблоківець».

Депутат навів приклад Кучми, який взявся реагувати на трагедію, що трапилась свого часу на шахті Засядька, а Ющенко під час боротьби з пожежею у лісах Херсонщини штовхав машину.

«Чому Президент у цьому випадку усувається Порошенко? Чому перекладає відповідальність на інших? Чому в країні все треба робити радикально? От коли хочеш прибрати сміття – треба голодувати, добитися блокади – треба виходити зі зброєю і погрожувати. Не має так бути, у президента завдання – заспокоювати ситуацію», – переконаний пан Балицький.

Відтак обранець підсумував: завдання Президента – розрулити ситуацію зі сміттям у Львові. «Місто реально потопає у смітті, і це проблема. Хто винуватий – людям все одно. Дайте їм просто жити», – закликав нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 01:56:03