вівторок, 20 червня, 2017, 20:14 Політика
На засіданні фракції БПП створено «сміттєву» групу
Гора невивезеного сміття на одній з вулиць у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK
Гора невивезеного сміття на одній з вулиць у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK

Учора було засідання фракції БПП, обговорювалось питання львівського сміття. Було доручення створити групу, яка б допомогла вирішити питання львівського сміття.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) розповіла Ольга Богомолець, косметолог, нардеп фракції БПП, голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я.

Нардеп зізналась, що не заглиблювалась у проблематику львівської сміттєвої кризи, однак розповіла про склад відповідної групи.

«Я знаю, що і Сергій Березенко, і Оксана Юринець, і там було десь з п’ять депутатів, окремо опрацьовували це питання. Думаю, що все ж таки буде знайдено вихід із ситуації», – висловила сподівання пані Богомолець.

Нардеп відзначила, що люди не мають потерпати через політичні інтриги. «Але хочу повернутись до сміття: те, що це реально проблема і її потрібно було вирішувати – це однозначно», – акцентувала депутат.

Ольга Богомолець пригадала, що декілька років тому була у Словаччині, ознайомлювалась із тим, як вони вирішують питання сміття. «Я побувала на крихітному сміттєспалювальному заводі, який стоїть у центрі міста. Завод може не тільки спалювати, а й виробляти електроенергію.

Щойно у Львові трапилась трагедія з пожежею – я відразу зв’язалась через колег і друзів зі Словаччиною, власники технологій погодились приїхати до Львова і передати їх. Потім зв’язалась із паном Андрієм Садовим, передала координати. Питання – чому нічого не робиться», – зазначила пані Богомолець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 01:45:05