вівторок, 20 червня, 2017, 14:07 Політика
На депозитах Львова 750 млн грн лежать «мертвим вантажем», – політолог

У Львівській області готуються три майданчики під будівництво обласних сміттєпереробних заводів. Львівській владі пропонувалась участь у будівництві цих заводів, але вона відмовилась.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 10:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) розповів політолог Володимир Цибулько.

«Минулого року, коли були пропозиції «зайти» інвесторам з переробки сміття, частина львівських лобістів сказали, що це питання вже вирішене», – розповів Цибулько.

За його словами, Львівська область ділиться на три великі частини з міськими агломераціями, де і є намір збудувати сміттєпереробні заводи.

«Львівська область ділиться на три великі зони, в кожній з яких є можливість збудувати заводи, що займаються переробкою сміття», – пояснив політолог.

Також він розповів, що і з бюджетом у Львова все гаразд і є можливість  виділити кошти для будівництва.

«Зараз на депозитах міського бюджету Львова є 750 мільйонів гривень. Ці кошти лежать «мертвим вантажем», а місто експлуатує маленькі відсотки з цього бюджету. Витрати на перевезення сміття в інші регіони склали вже 300 мільйонів гривень, за які можна було б завезти сортувалки, які б в рази зменшили обсяги сміття», – розповів Володимир Цибулько.

Читайте також: Дуже скоро проблеми сміття можуть виникнути по всій країні, – Крулько.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 21:13:24