вівторок, 20 червня, 2017, 14:45 Економіка
Міністр соцполітики Андрій Рева спростував чутки щодо ліквідації Пенсійного Фонду
Пенсійний фонд України. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН
Пенсійний фонд України. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Міністр соціальної політики Андрій Рева спростував поширювані сьогодні деякими політиками твердження щодо ліквідації дефіциту Пенсійного фонду як головної або єдиної мети проведення пенсійної реформи.

Про це повідомила прес-служба Мінсоцполітики.

За словами Міністра, прийнято рішення про замороження номінального показника дефіциту Пенсійного фонду України на першому етапі проведення реформи та спрямування отриманих ресурсів від збільшення власних надходжень фонду на підвищення якості життя людей.

«На першому етапі пенсійної реформи, який триватиме 4 роки, ми ставимо за завдання не зменшення номінальної суми дефіциту Пенсійного фонду, а підвищення стандартів життя людей. Прийняті Урядом рішення призвели до збільшення власних надходжень Пенсійного фонду в цьому році на 50 мільярдів гривень. І ці кошти вирішено направити людям, а не на ліквідацію дефіциту фонду», – заявив Міністр соціальної політики.

Він також уточнив, що це рішення є консолідованою позицією влади, яка узгоджена з Міжнародним валютним фондом та провідними експертами і науковцями.

«У нас є погодження з МВФ щодо фіксації показника дефіциту Пенсійного фонду на існуючому рівні та спрямування ресурсів на підвищення стандартів і якості життя людей. Після досягнення цієї мети відбудеться планове скорочення дефіциту фонду», – резюмував Андрій Рева.

Читайте також: Стало відомо, кому залишать право на пенсію за вислугою років.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 03:53:04