вівторок, 20 червня, 2017, 15:21 Київ
Київрада припинила співпрацю із «Київенерго»
Фото: Борисовський Євген/УНІАН
Фото: Борисовський Євген/УНІАН

Сьогодні, 20 червня, депутати Київради прийняли рішення припинити співпрацю із енергопостачальною компанією «Київенерго», яка тривала понад 16 років. За це проголосували 62 депутати.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Відповідна угода з ПАТ «Київенерго» закінчується 31 грудня 2017 року. Аби уникнути позаштатних ситуацій під час опалювального сезону і забезпечити належне постачання теплової енергії киянам, рішення передбачає продовження договору на 4 місяці – до 26 квітня 2018 року включно.

«Рішення передбачає припинення договору, який існував понад 16 років. Ми нарешті повинні розпочати виконання наміченого плану щодо завершення угоди з «Київенерго» та повернення майна міській громаді», – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, рішення передбачає інвентаризацію майна з подальшим поверненням його громаді. Це дві величезні ТЕЦ, понад 3 тисячі теплових пунктів, 2600 кілометрів мереж, 200 котелень, а також сміттєспалювальний завод «Енергія».

«Тобто величезний комплекс, який складається з 90 тисяч об’єктів різних за функціональним призначенням та технічним станом, які нам необхідно про інвентаризувати», – розповів пан Пантелеєв.

Як він зазначив, угоду необхідно продовжити на кілька місяців, аби не створювати додаткове навантаження на систему енергопостачання столиці. Адже, коли змінювати енергопостачальника послуг безпосередньо в розпал сезону, важко гарантувати належні температурні показники в будинках.

У рішенні також передбачено визначення КП та закріплення за ним на праві господарського відання комунального майна, яке перебувало у володінні та користуванні ПАТ «Київенерго» після припинення угоди.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 10:51:35