Новини » Політика 20 червня, 2017, 17:01
Купрій: Є десяток судових рішень, які визнають, що НАБУ та САП покривають корупціонерів

Якщо НАБУ та САП правоохоронні органи продовжуватимуть так некомпетентно вести слідство, то їхні справи одна за іншою будуть розвалюватися у суді.

Таку думку висловив народний депутат України Віталій Купрій в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Спеціальна антикорупційна прокуратура (САП) підготували подання на зняття недоторканності з депутатів Борислава Розенблата та Максима Полякова.

Депутатів звинувачують в отриманні хабарів за реєстрацію законопроекту про видобуток бурштину.

Депутат та правознавець Віталій Купрій коментує, що дії правоохоронних органів у цій справі є непрофесійними.

«Питання до НАБУ сьогодні є досить серйозними, адже правник, коли почне розбиратися у цій справі, одразу побачить, що вона просто розвалиться у суді. До того ж, я впевнений, що у Верховній Раді не буде голосів, щоб зняти недоторканність з депутатів. Тому, така некомпетентна робота правоохоронних органів є черговим піаром», – вважає Купрій.

На відміну від заяв нардепа Розенблата про тиск, Купрій розповів, як його змушували не голосувати за відповідні законопроекти.

«За перший місяць роботи я розкусив, хто такий Порошенко, після чого вийшов із фракції БПП і мене більше ніхто не чіпав. Мене змушували, щоб я не просував законопроекти, зокрема сам Порошенко мене змушував до того, щоб я не просував ідею ратифікації Римського статуту Міжнародного кримінального суду» – констатував Віталій Купрій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 06:03 :12