вівторок, 20 червня, 2017, 21:02 Політика
Гончаренко: Уже немає такого місця на мапі, де б не було львівського сміття

Львову показали: якщо будете мати власну політичну позицію, то отримаєте проблему, яку самі не вирішите.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявила Тетяна Острікова, народний депутат України («Самопоміч»), коментуючи питання щодо сміттєвої кризи у Львові.

«Це не проблема окремого міста, це проблема усієї України, тому що у жодному місті України проблема поводження із твердими побутовими відходами, включно із Києвом, не вирішена», – заявила гість програми.

На підтвердження своїх слів депутат нагадала, що у нас відсутня національна стратегія поводження із твердими побутовими відходами.

«Лише 7 червня 2017 року міністр екології скликав комітет щодо напрацювання національної стратегії поводження із твердими побутовими відходами і з планом заходів. У нас на законодавчому рівні ця проблема не вирішена. Це може трапитися у кожному місті, включно із Києвом», – переконана Тетяна Острікова.

Ситуація «вибухнула» саме у Львові через те, вважає депутат, що місту показали, мовляв, якщо будете мати власну політичну позицію, то отримаєте проблему, яку самі не вирішите.

Гість програми нагадала про кілька трагедій, які сталися в українських містах, проте були трагедіями загальнонаціонального рівня, коли вся Україна допомагала у ліквідації наслідків. Так, у середині 90-х років Харків опинився без води і у місті починалася епідемія холери; як взимку Алчевськ залишився без опалення через те, що прорвало труби; як на Прикарпатті стався потужний паводок.

«А чому, коли трапилася трагедія у Львові, місто залишилося наодинці із цією проблемою?», – каже Тетяна Острікова.

Натомість Олексій Гончаренко, народний депутат України (БПП), погодився, що це проблема усієї України.

«Але, на жаль, лише львівське сміття возять по всій країні, і вже немає такого місця на мапі нашої рідної Батьківщини, де б не було львівського сміття. І хто до цього довів? До цього довела львівська політична команда на чолі з паном Садовим, чия політична фракція «Самопомочі» є у Верховній Раді. Це їхній результат роботи за 11 років, відколи Андрій Садовий очолює місто Львів», – заявив Олексій Гончаренко.

На думку обранця, від написання листів чи голодування проблема не вирішиться.

«Ця проблема є всюди. Але є одне місто, де ця проблема роками не вирішувалася, її довели до такого кипіння, що про неї каже вся країна. І тут вони, пан Садовий, приймають рішення для себе, що треба знайти винного… і винним призначив він Порошенка», – заявив Олексій Гончаренко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 03:23:55